Star Artı FM

radio-ing.png
Star Artı FM
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Star Artı FM Dinle

Star Artı FM: Türkiye’nin Arabesk Radyo Devi

Türkiye’nin en çok dinlenen arabesk radyosu olan Star Artı FM, duygusal ezgileriyle dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. 98.8 frekansından yayın yapan bu özel radyo istasyonu, kendine özgü tarzıyla gönüllerde taht kurmuş durumda.

Frekansın Sesi: 98.8

Star Artı FM, Türkiye’nin dört bir yanındaki dinleyicilere ulaşan güçlü bir frekansta, duygusal şarkılar ve kaliteli programlarla dolu bir radyo deneyimi sunuyor. Arabesk müziğin nabzını tutan bu frekansta, duygu yüklü şarkılar ve güncel programlarla dinleyici kitlesiyle bütünleşiyor.

Teknolojinin Gücü ve 20 Yıllık Deneyim:

20 yıllık bir birikimle Star Artı FM, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak kendini sürekli olarak yeniliyor. İleri teknolojiyle birleşen deneyim, dinleyicilere en kaliteli ve etkileyici arabesk müzik deneyimini sunma hedefini güçlendiriyor. Star Artı FM, teknolojinin gücünü kullanarak, her geçen gün daha da büyüyen dinleyici kitlesiyle buluşmanın keyfini yaşıyor.

İletişim Kolaylığı:

Star Artı FM, dinleyicileriyle iletişimi ön planda tutuyor. 0 (553) 123 55 55 numaralı telefon ve aynı numaralı dinleyici temsilcisi hattıyla dinleyicilerden gelen geri bildirimlere her zaman açık. Ayrıca, [email protected] adresiyle de iletişim kurabilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Balmumcu’da Bir Radyo Rüyası:

Star Artı FM’in bulunduğu adres, Balmumcu, Beşiktaş’ta. Bu merkezi konum, radyonun dinleyici kitlesiyle buluşma noktasını oluşturuyor. Sıcak ve samimi bir atmosferde, gönüllerin STAR’ı 98.8, dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Star Artı FM, Türkiye’nin arabesk müzik sahnesine yön veren, duygu dolu şarkıları ve kaliteli programlarıyla dinleyicileriyle bütünleşen bir radyo istasyonu olarak, 7 gün 24 saat boyunca gönüllerdeki yerini koruyor.